Zadania z języka niemieckiego

Pobierz

Za każde prawidłowe rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Test-części ciała J.Niemiecki.. Zapraszamy również do naszego zestawienia - Słownictwo: Rodzina.Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Nadszedł czas na kolejny wpis z serii - Ćwiczenia z niemieckiego.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany .Newsletter dla nauczycieli języka niemieckiego.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Napisz jaka to godzina: ( 4pkt) 1.Umiemy niemiecki - Zabawna nauka języka niemieckiego online.. Witajcie w części portalu językowego MERULA poświęconej nauce języka niemieckiego.. Rozpocznij testjęzyk niemiecki podstawowy - Rozumienie tekstów pisanych - zadania wielokrotnego wyboru Są dwa rodzaje zadań: trzy krótkie teksty, powiązane wspólnym tematem lub słowem-kluczem, do których jest jedno zadanie z 3 opcjami odpowiedzi lub jeden dłuższy tekst, do którego jest pięć pytań z 4 opcjami odpowiedzi.Język angielski - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język niemiecki - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język hiszpański - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język francuski - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Język ukraiński - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Historia - arkusz zadań, klucz odpowiedzi, Geografia - arkusz zadań .Język niemiecki..

Ćwiczenia z języka niemieckiego.

Wybierz klasę.. wg Aniekrasz85.. Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Brakuje odpowiedzi.. Katarzyna Kuźniar.. Wskazówki do rozwiązania zadania Tekst 1.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Na tej stronie przygotowałam dla Ciebie super-prostą instrukcję obsługi gramatyki niemieckiej - 40 darmowych lekcji z gramatyki (linki do lekcji znajdziesz poniżej).Liczebniki 3; Liczebniki 3, test z języka niemieckiego.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiej6 Egzamin maturalny.. prawidłową odpowiedź A, B lub C.. Klasa 4 język niemiecki.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.Język niemiecki - powitania; Język niemiecki - powitania, test z języka niemieckiego.. Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. Zbiór zadań Zadanie 1.. Strona do swojego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies.Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. 16 pytań Język niemiecki nata452.. - kl.7Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego - szkoła podstawowa, eliminacje szkolne 8 CZĘŚĆ IV WIEDZA O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO Zadanie 11..

Rozwiązania z niemieckiego.

Zarówno te dzieci, które uczą się niemieckiego w szkole, jak i te, które nie miały z nim jeszcze styczności, znajdą tutaj wiele ciekawych materiałów, które pozwolą się z tym językiem oswoić i zaprzyjaźnić.Wykonaj test!. Przyporządkuj powitania i pożegnania do polskich odpowiedników.. 5 pytań Język niemiecki bartekorion2007.. Rozwiąż bezpłatny test znajomości języka niemieckiego.. Zakreśl literę A, B albo C.. Biuletyn z najnowszymi tematami seminariów i warsztatów, informacjami o konkursach dla Państwa uczniów oraz innymi przedsięwzięciami Goethe-Institut w Polsce.Rozpoznałeś kilka kolorów w języku niemieckim jednak warto się jeszcze trochę poduczyć.. Lub też kula u nogi - jeśli jest skomplikowanie tłumaczona .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Na tej stronie znajdziecie linki do próbnych matur i matur z języka niemieckiego z nagraniami, ćwiczenia interaktywne z odpowiedziami do matur i gramatyki niemieckiej.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. A uczniowie uczęszczający w szkołach na język niemiecki rozwiązują zadania z ręką na sercu lub… włączonym tłumaczem internetowym.. Rozpocznij testTest z języka niemieckiego - Mein Alltag Test z języka niemieckiego Mein Alltag I. Zaznacz usłyszaną godzinę: ( 5 pkt) 7.30 9.05 7.35 8.30 10.45 10.05 20.30 19.00 22.45 II..

wg Agastef.Test z języka niemieckiego.

wg Sp2klasa1b2012.. Klasa 1 Język niemiecki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Słuchanie, czytanie, gramatyka.. Jeśli lekcje, a tym bardziej zadania z niemieckiego zadawane jako praca domowa są dla ciebie zawsze trudne i stresujące - nie łam się.. NACOBEZU: -wyszukaj materiały, które pomogą Ci w realizowaniu zadań z języka niemieckiego w czasie zdalnego nauczania Najnowsze wpisy na stronie.. Hallo a. dobry wieczór 2.. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Język niemiecki.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących z podstawami.. Ticket nach Berlin.Przejdź do: Testy maturalne z niemieckiego Przejdź do: Arkusze maturalne z niemieckiego Umiejętność pisania sprawdzana jest za pomocą jednego zadania otwartego, polegającego na napisaniu tekstu użytkowego w formie listu tradycyjnego bądź wiadomości e-mail albo w formie wpisu na blogu czy forum internetowym.Ćwiczenia z niemieckiego #2 | Rodzina.. Wybierz .Język niemiecki.. niemiecka-inspiracja.pl.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. (0-10) Wybierz (11.1.-11.10.). Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie..

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Gramatyka, słownictwo i składnia.Szkoła języka niemieckiego w Warszawie to miejsce, w którym nauczamy języka niemieckiego z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych metod.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących.. Przewiń.Wiesz, gramatyka niemiecka to taki klucz do języka niemieckiego.. Jeżeli uczyłeś się języka w innych miejscach .Sprawdzian z 1 rozdziału klasa 4 I. Przyporządkuj osobę w języku polskim i niemieckim 1. ich a. on 2. du b. ty 3. er c. ja 4. sie d. ono 5. es e. ona II.. Memory części ciała Deutsch Pasujące pary.. Bazujemy na najnowszej wiedzy naukowej o ludzkim mózgu i dbamy o to, by cały proces nauki języka niemieckiego był wyjątkowym, cennym doświadczeniem.Odmiana czasowników regularnych w czasie teraźniejszym - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.niemieckiego.. Polecenie: Trage die korrekten Endungen ein.Zobacz na jakim jesteś poziomie!. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Język niemiecki - egzamin gimnazjalny Arkusze.pl to strona, na której znajdziesz arkusze maturalne oraz egzaminacyjne, a także inne pomoce edukacyjne.. Tym razem zajmiemy się powtórzeniem i utrwaleniem słownictwa z zakresu - Rodzina.. Tschüs b. do widzenia 3.. Guten Tag e. cześć (na pożegnanie) 6.Niemiecki dla dzieci.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Dla każdego, kto .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Ponadto można przygotować się do sprawdzianów i testów jeśli .JĘZYK NIEMIECKI Elwira Miczyńska e-mail: .. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy.. Deutsch als Fremdsprache, Hörverstehen, Leseverstehen, Grammatik.Sprawdź swój poziom językowy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt