Charakterystyka bohaterów gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Jego eksperymenty to m.in. rozumiejąca ludzką mowę, olbrzymia rosiczka tygrysia, latające czterolistne koniczyny, odbierający fale radiowe cis, i wiele innych.. 2010-01-29 18:52:46 Czy wyszedł już film Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Mieszka z rodzicami w domu na przedmieściach Warszawy.. Sam także konstruuje wynalazki.. Jego tata jest wynalaz.To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem.. W pierwszej częśći serii Morten dowodził robotami modułowymi, okradającymi banki.Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.Udało się ich ująć dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.Krewni głównych bohaterów - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - tata Felixa- czterdziestoletni mężczyzna średniego wzrostu, łysiejący; wynalazca z uporem dążący do celu, realizujący swoje genialne i niebanalne pomysły (np. aparat do gaszenia zapałek, samojezdna golarka, mikromyśliwiec do zwalczania komarów); zaangażowany przez Ministerstwo .Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy..

Według bohaterów "smaży frytki na tłuszczu ze swoich włosów".Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.• Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułcepotrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKAPo lewej stronie znajdują się opisy postaci "dyrektor Stokrotka", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika Test podsumowujący wersja A 1.. 4.wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiem; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Wybierz tylko jedną z nich.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.6 Rodziny bohaterów; 7 Inni; 8 Charakterystyczni dla danej książki.

Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Gnom mówi, że ten do kogo należy ten skarb, jeszcze się nie narodził oraz że znajdą swój własny skarb.. - Madame Josephine - wróżka; korpulentna pani po siedemdziesiątce, - pani Basia - właścicielka kawiarni Zbędne Kalorie, - pan Sobolak - sąsiad Bieleckich, dumny właściciel poloneza, - Jakub Rozner - minister spraw specjalnych, - Hieronim Jasiński - .Podstawowe informacje o bohaterze.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. Charakterystyka wewnętrzna.Jest staroświecki i nietypowy.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Skarb babci Lusi Felix , Net i Nika uważają, że ich skarbem może byćNapisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Wątek główny: próba rozwikłania zagadki Gangu Niewidzialnych Ludzi przez trójkę przyjaciół, wątki poboczne: pojawienie się duchów w szkole, poszukiwanie skarbu, szkolne perypetie głównych bohaterów, relacje rodzinne głównych bohaterów.Morten - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" księcia Świętopełka.

Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają .Obok tej trójki głównych bohaterów występują inni uczniowie, m.in.: rywalka Niki, Aurelia, podejrzliwy Lambert, zaprzyjaźniony z chłopcami Oskar, najwyższy w klasie Lucjan, Marcel i Ruben - postrach szkoły oraz nauczyciele gimnazjum, m.in.: dyrektor szkoły - Juliusz Stokrotka, nauczyciel biologii - Zenon Butler, nauczyciel fizyki - Antoni Czwartek, nauczyciel informatyki - Jerzy Wierszewski zwany "Eftepem", polonistka - Jolanta Chaber (wychowawczyni klasy .5.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. 8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny SpisekHistoria Mortena [edytuj | edytuj kod]..

Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Ojciec chłopca jest wynalazcą.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2012-11-07 20:30:19 Czytałeś/aś książkę Felix , Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi ?. Nie używaj korektora.. Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu .• Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceFelix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Przeczytaj uważnie zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt