Śmieszne wierszyki do pamiętnika

Pobierz

Możesz je w ten .a tobie (imie) do nauki zdolności!. Weź do ręki, ten pamiętnik, i przeczytaj podpis mój: (podpis) × Góra × # Jestem małą myszką, 10 deko ważę i do twego pamiętnika, bez pytania włażę!. Jako że z reguły wpisujemy się do pamiętników dobrym znajomym lub przyjaciołom, to, co napiszemy, ma na celu przypominać o naszej znajomości, relacjach, wspólnych .Jun 25, 2021Więc w Dniu Zaślubin, życzę Młodej Parze.. ***.Śmieszne wierszyki do pamiętnika dla dzieci - Idź przez życie śmiało Miej wesołą minkę Piękne wierszyki do pamiętnika dla koleżanki - Są chwile w życiu, które w pamięci zostają Najpiękniejsze wiersze do pamiętnika - Nigdy nie zbaczaj z wybranej drogiŻyczenia do pamiętnika Zapomnij chwile nieistotne, pamiętaj te, co radość dały.. Każda panna młoda z przyjemnością weźmie udział w takiej atrakcji.. Jeśli jeździć to rowerem Jeśli chodzić to z frajerem Jeśli śmiać się to z radości Jeśli kochać to z MIŁOŚCI ***Kategoria: Wierszyki do pamiętnika o przyszłości.. Ile jest w drabinie szczebli Ile złodziej kradnie mebli Ile ludzi w Ameryce Tyle szczęścia tobie życzę Lubię Cię ogromnie, nie zapomnij o mnie.. nigdy się nie kochaj, bo to niebezpieczne, Czasem słuchaj starszych, ale niekoniecznie.. ;) *** Kategoria: Śmieszne wierszyki do pamiętnika Drukuj Ku pamięci!. ******** Lepiej jest umrzeć w kwiecie młodości I spocząć w ciemnej mogile, Niżeli kochać bez wzajemności Lub nie być kochanym przez chwilę..

Wierszyki do pamiętnika.

# Siedzę nad rzeczką i to bardzo blisko,dał ją Tobie na pamiątkę.. Wspomnij tych, co są na dole, a poznałeś ich w swej szkole.. Niezapominajki - to są kwiatki z bajki, rosną nad potoczkiem i mrugają oczkiem, szepczą tak skromnie: nie zapomnij O MNIE!. Lecz spójrz w oczy co Cię kochają, one Ci wszystko powiedzą.. Na Twoim wieczorze .. ******** Nad perły i diamenty, Nad morze i słońce, Najwięcej jest warte Serce kochające.. —Nie patrz na gwiazdy.. dodał: Wiedzma.Każdego dnia chociaż przez kilka minut spróbuj popatrzeć na świat na nowo.. Nie patrz na gwiazdy błyszczące w oddali, One niczego nie wiedzą.. Gdy będziesz miała osiemnaście lat,Wierszyki miłosne, Wierszyki świąteczne, Wierszyki urodzinowe, Wierszyki imieninowe, Wierszyki ślubne, Wierszyki śmieszne, Wierszyki do pamiętnika, Wierszyki dla chłopaka, Wierszyki cierpienie, Wierszyki na dobranoc, Wierszyki na dzień dobry, Wierszyki o przyjaźni, Wierszyki pozdrowienia, Wierszyki smutne, Wierszyki tęsknota, Wierszyki złamane serce, Wierszyki różne.dał ją Tobie na pamiątkę.. "Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, by szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.. Życzenia okolicznościowe na wesoło; Krótkie wierszyki do pamiętnika; Wesołe kawały dla dzieci; Zabawne wierszyki urodzinowe dla koleżanki lub kolegi; Życzenia z jajem na 30-te, 40-te, 50-te urodziny; Oryginalne wierszyki na ślub; Pomysłowe wierszyki dla nauczycieli; Gotowe życzenia miłosne dla dziewczyny i .Śmieszne życzenia na wieczór panieński..

Mar 10, 2021Jun 14, 2021May 10, 2021Śmieszne wierszyki do pamiętnika.

Wyślij kwiaty Życzenia do pamiętnika Bucik czerwony, pończoszka biała, nie kochaj chłopców, boś jeszcze mała, bo na Twych ustach jest jeszcze mleko, a do szesnastki jeszcze daleko.. Po każdym wypełnionym przez młodą zadaniu, przyjaciółki wyrecytują jej kolejne życzenia i przepowiednie.. by życie dało Jej wszystko, co dać może w darze.. — Kiedy wdrapiesz się na szczyt góry, uważaj, abyś nie zaczepił chmury.. Nie zaglądaj, bracie, Bo Ci spadną gacie!to wymysł z ołowiu, Nigdy się nie ucz, bo to szkodzi zdrowiu.. Bądź dla innych pomocą w trudnej godzinie.. I seredczną koleżanką.. Stara już jestem.. Zabawy na wieczór panieński można połączyć ze składaniem śmiesznych życzeń.. Dla smutnych bądź słońcem, dla głodnych bądź chlebem, dla spotkanych bądź radością, a dla najbliższych - niebem.. ".6 odpowiedzi na pytanie: wierszyk do pamietnika-pomózcie, pilne.. ******** Kto raz spojrzy w Twoje oczy,Na górze.. - wierszyk do pamiętnika Na górze uśmiech Na dole śmiech My się lubimy Chyba za trzech A to przecież żaden grzech Pamiętaj.. - idealny wierszyk do pamiętnika Pamiętaj, że uroda mija Jak ta woda Odpływa daleko i nie powraca Bo w życiu charakter jest ważny Najlepiej taki śmiały i odważny Na urodę uwagi nie zwracajŚmieszne wierszyki do pamiętnika dla dzieci - Idź przez życie śmiało Miej wesołą minkę Piękne wierszyki do pamiętnika dla koleżanki - Są chwile w życiu, które w pamięci zostają Najpiękniejsze wiersze do pamiętnika - Nigdy nie zbaczaj z wybranej drogiNajlepsze wierszyki do pamiętnika 2018..

Mamy możliwość się trochę pośmiać podczas wpisywania wierszy do pamiętnika.

Drukuj.. Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze.. — Nie bądź nigdy za poważna, Bo powaga jest nieważna, Lecz bądź zawsze uśmiechnięta, To Cię każdy zapamięta!. Ciesz się swym szczęściem, Płacz tylko w ukryciu, Bądź lekka w tańcu, Lecz nigdy w życiu.. i pocieszaj sercem, aż smutek minie.. I zamiast kanarka, wróbla nie dostała.. szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.".. Nauka i praca będą twą ozdobą,Życzenia do pamiętnika mogą być od początku do końca wymyślone przez nas samych, można także skorzystać z wielu gotowych wierszyków-rymowanek, mniej lub bardziej tradycyjnych i mniej lub bardziej żartobliwych.. # Na górze róże, na dole wiśnie, a nasza przyjaźń nigdy nie pryśnie.. # A gdy będziesz babcią już, okulary na nos włóż.. Nie przebieraj w chłopakach, żebyś nie przebrała.. Zapomnij tych, co zawiedli, pamiętaj o tych, co kochali.. Bucik czerwony, pończoszka biała, nie kochaj chłopców, boś jeszcze mała, bo na Twych ustach jest jeszcze mleko, a do szesnastki jeszcze daleko.. Bądź dobrą dla bliskich, dla ojca, dla Matki a szczęście Ci samo zapuka do chatki.. Hie hie:)) jest jeszcze tego w stylu ' fiku miku, wpisuję się Ci w tym pamiętniku';-)) Kolorowy bajkowy świat.Apr 2, 2022Śmieszne wierszyki.. Kopiuj.. Podziel się na Facebooku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt