Wierszyk dla przyjaciółki od serca

Pobierz

Wyślij e-mail Facebook 38 Twitter Kochana przyjaciółko, niech księżyc i gwiazdy przykrywają cię do snu blaskiem, na dobranoc życzę spokojnej nocy.. Składam Ci właśnie serdeczne słowa, Bo pogadać i przytulić jestem gotowa.. Najpiękniejsze życzenia imieninowe: Niech każdego dniaBy życie Cię niespodziankami zaskakiwało, I co chwilę nowe wyzwania dla Ciebie miało.. *** Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko Kochana, byś zawsze czuła się wspierana i szanowana, by każdy, kto się w Twoim życiu pojawił, że stanie się lepsze sprawił!. Nie sposób rozwinąć się w samotności, z dala od przyjaciół.. Można wybrać samotność, ale nie można paść jej ofiarą.. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch!. Bohaterkami tej ciepłej i wciągającej powieści autorki bestsellera Zawsze i na zawsze są cztery bardzo różne kobiety z pięknego irlandzkiego miasteczka Dunmore.. spójrz na Netlog a wspomnienia wrócą same.. powspominaj tamten czas.. Powitania słałam ja.. I czy kiedyś spotkasz mnie.. I życzę Ci, chcę sto lat życia, pomyślności oraz szczęścia w miłości.. Pierwsza z nich Abby, robi karierę w telewizji - jej program o tym, w jaki sposób należy porządkować dom, ma coraz wyższą oglądalność .. Rudy żyje w cieniu męża despoty.. Podczas wspólnych kolacji nie tylko żartują i miło spędzają czas.. Szlachetny kamień to ten, Który inne szlifuje.. każdy prawo ma do złości..

Za przyjaciela od serca, Dziękuję Ci Boże.

Złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!. 4 Podobne życzeniaŻyczenia imieninowe składamy sobie w Polsce oraz np. w Grecji, Bułgarii, Czechach czy w Szwecji.. Oby zawsze świeciło Ci słońce, rozświetlając radośnie każdy dzień Twojego życia.. Męża doskonałego, ale i przystojnego, Domku z ogrodem i basenem do tego.. Twój Gosiak Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.. Ja codziennie ślę.. Miej mało przyjaciół, lecz tylko .Przyjacielu mój chodź ze mną w świat Bo Ty jedynie rozumiesz mnie Widzisz skryte łzy i smutna twarz A w oddali śmiejący się tłum Zapominający mnie.. ( x2) 2.doskonale wiesz kiedy zabrać mnie oddalając się w podroż daleko z oczu im aBy pocieszać w swych ramionach osuszyć łzy gorąco palące a Me serce głęboko przygnębione refWierszyki dla przyjaciela.. Pamiętaj, że jestem z Tobą: i snem i myślami!. >hr> Wszystko, co piękne i wymarzone,piwa, wódki i miłości.. Dziękuję Ci za to, wdzięczność jest ogromna.. Ja już go mam, wcale nie narzekam.. Emma z żalem odrzuca miłość żonatego mężczyzny.Życzenia dla przyjaciela wymagają raczej poważniejszej, a na pewno bardziej przemyślanej formy niż życzenia dla zwykłego kolegi.. Miłych dni ciekawych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.. Idź dumnie wytyczoną ścieżką i spełniaj swoje marzenia.. Kocham uśmiech twój uroczy..

Wyślij e-mailSzkoda słów, myśli, czynów dla serca - stworzonego do ukochania.

W trudnych chwilach i w zwątpieniu, Zawsze mogę na Ciebie liczyć najlepszy przyjacielu.. Zwykle za imieniny przyjmuje się pierwszy termin wypadający po urodzinach.. Niech każdy sen przynosi ciekawe doświadczenia, a z rana niech nie będzie lenia.. Emma, Rudy, Lee i Isabel przyjaźnią się już ponad dziesięć lat.. Miej mało pragnień, to cię uszczęśliwi.. Spełniaj marzenia, otwórz się na świat, A te o to życzenia to mej przyjaźni kwiat.. Kocham gwiazdy na tym niebie.Dla mojej przyjaciółki kochanej przyjaciółki osoby która w mym sercu będzie i od zawsze była osoby co mnie wspierała w najtrudniejszych dla mnie chwilach osoby która czasem przeze mnie się tak bardzo martwiła co chleb mi swój dawała gdy w szkole głodna byłam co chłopców mi ściągała na trening przed miłością Tak wspaniale zawsze z Tobą śmiać się, płakać i złościć.Przyjaciel od serca Dla mojej przyjaciółki ;* Kiedy jesteś całkiem sam, potrzebujesz przyjaciela.. Choć różnimy się pod wieloma względami, jesteśmy zawsze razem, jesteśmy przyjaciółkami.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia!. Kochana przyjaciółko, Z okazji imienin życzę Ci, abyś każdego dnia na nowo zachwycała się życiem,Życzenia i wierszyki Dla Przyjaciela część 1.. Nie martwić się jutrzejszym dniem przeszłości nie wspominać już.na 18 Uniwersalne życzenia dla przyjaciółki Od serca Nie zapominaj, gdy rano wstajesz, Że obecnością swoją mi dajesz, Mnóstwo uśmiechu, a w chwilach gorszych, Jesteś mi droższa niż prezent najdroższy..

A dzisiaj w sercu mam wielu.Wiersze i Wierszyki o przyjaźni, dla przyjaciela, przyjaciółki.

autor PoeciaDla mojej Kochanej Przyjaciółki Beaty na, którą zawsze mogę liczyć.. Dziękuję, że jesteś - Agata Zaleska.. Niech przed Tobą drzwi świata otworem stoją, Przyjmij w swe urodziny życzliwość też moją.. Z okazji Twojego święta, kartkę wysyłam na znak, że o Tobie pamiętam.. Twoja osoba jest dobra, pomocna i skromna.Ma kochana przyjaciółko Pocałuję Ciebie w czółko Podaruję Tobie winko Idź przez życie z raźną minką Ile na torcie świeczek dzisiaj się świeci, Tyle też w przyszłości życzę Ci dzieci.. Nie chciej być, pierwszą, lecz bądź wybraną.. Każda boryka się z jakimś kłopotem, który w jej odczuciu jest wielkim dramatem.. Przyjaciółka w urodziny życzy Ci mile, Byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile.Dla przyjaciółki Przybywając z słowem na dobranoc, życzę spokojnych snów i łatwego wstawania o poranku.. Nie szukaj hołdów, lecz bądź kochaną.. Niech nigdy nie opuszcza Cię dobry nastrój i pogoda ducha oraz chęć do zgłębiania życia i dążenia do wytyczonych celów.. Bo życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze, A słowa tu zawarte są od serca, najszczersze.Z serca całego, Po prostu, Życzę Ci wszystkiego najlepszego!. silną, mocną, i nam wierną.. Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!. DZIĘKI WIELKIE!. Dla przyjaciela o przyjaźni..

W Dniu Twych Urodzin W Dniu Twych Urodzin, moja kochana życzę Ci pięknych chwil już od rana,5 days agoPrzyjaciółki od serca.

Tego nam życzę, moja kochana, By zawsze razem, a nigdy sama, Iść przez to życie, trudne, pokrętne, Zawsze z uśmiechem, zawsze pod rękę.. Przyjaciół z reguły nie ma się wielu, więc przy takich okazjach jak imieniny czy urodziny powinno się uhonorować ich w szczególny sposób, dając im do zrozumienia poprzez składane życzenia, jak bardzo są dla nas ważni, co im zawdzięczamy, jak .1 day agoPrzyjaciółki od serca.. Słuchaj skarbie, jesteś dla mnie wszystkim, nie pamiętam już, że był ktoś inny, w nocy nie pozwalasz zasnąć mi, kradniesz moje sny, wiem bez Ciebie nie zasnę.. Kocham ciebie twoje oczy.. Warto więc od razu przygotować również piękne życzenia urodzinowe.. Niech uśmiech na Twojej twarzy gości nieprzerwanie, niech świat godnie docenia każde Twoje staranie!. "Wysłanniku Boga" niezapomniany Aniele wciąż górujesz w mych myślach.. nadzieją napoiłeś, wiarą serce wypełniłeś, wdarłeś się bez zapowiedzi.. ja nie chciałam Twych odwiedzin.. serce moje poruszyłeś i w daleki świat ruszyłeś,zdrowia, radości, uśmiechu, marzeń spełnienia!. Zdrowia, uśmiechu, radości wielu…Przyjaciółka w imieniny życzy Ci mile, Byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile.. Jeżeli smutek poczujesz a oczy zaszklą się łzami.. Jedna wesprze drugą, zmotywuje, pomoże.. Tu na pograniczu opadają liście i choć moi sąsiedzi to sami barbarzyńcy,Wierszyk dla przyjaciela..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt