Teksty twoja stara jest tak gruba

Pobierz

.Twoja stara jest tak gruba, że spada z dwóch stron łóżka jednocześnie.. Teksty o 'Twojej starej' .. Twoja stara jest tak gruba, że jak staje na wadze, to widzi swój numer telefonu.. Twoja stara jest tak wielka, że wokół niej krąży mniejsza stara.. 4.Twoja stara jest taka gruba ze jak idzie ubrana na czerwono mówią że straż pożarna jedzie.. Twoja stara jest tak gruba, że maluje paznokcie u lakiernika.. Jak sobie coś przypomnę to dopisze.. ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O .. Twoja stara jest tak gruba że potrzebuje grupowego w kinie.. Fajne?. To jebnij gwiazdki.. Wpizd 119. cichacza May 26, 2012 September 24, 2012 #teksty 5 .1.Twoja stara miesza bigos łokciem.. 7.twoja stara wyjada szynkę z serka topionego.. - Besty (374) Twoja stara jest tak gruba, ze jak podskoczy to utknie w powietrzu.. Twoja stara jest taka gruba, że można ćwiczyć kondycje biegając wokół niej.. Twoja stara ma tak długi język, że potrafi zakleić list już po wrzuceniu go do skrzynki pocztowej.Już po tobie gówniaku Memy.pl from memy.plTwoja stara pisze trojany w paincie.. Twoja stara jest tak brzydka, że nawet w Samoobronie jej nie chcieli.. Twoja stara jest tak gruba, że jak wchodzi do wanny, to nie ma miejsca .Jakie znacie teksty o 'Starej'?. Oto mine teksty: Twoja stara jest jak wózek z tesco wrzucasz 2 zyle i "pchasz" ile chcesz..

Twoja stara nie ma kolan.

Twoja stara była tak nawalona, że sie urodziłeś na wytrzeźwiałce (dodała Policja) Twoja stara je jogurt z arbuza, z pełnymi owocami (dodał Styk) Twoja stara jest taka gruba, że sie mieści dwa razy w titanicu (dodał Smark) Twoja stara jest czarna i prowadzi busa drużyny AJun 18, 2022Jak Twoja stara patrzy w niebo to chmury zaczynają sie pocić, niektórzy na to zjawisko mówią "deszcz" .. Twoja stara jest tak zajebista, że to owce ją liczą zanim pójdą spać.. Twoja stara jest tak głupia, że chodzi z pilotem do kina.. Twoja stara kupiła linuksa…Teksty na twoja stara Pomóż Forum Aktywacja nowych użytkowników Zakazane produkcje .. Odpisz.. Wpizd 1164. twoja stara April 22, 2013 April 20, 2013 #teksty No Comments.Wrzucamy tu teksty z tfoją starą :P Czyli np: Twoja stara sra do gara.. Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.. Twoja stara…Twoja stara jest tak tłusta, że prowadzi samochód na tylnym siedzeniu Twoja stara prowadzi samochód na smyczy Twoja stara prowadzi samochód na kolanach Twoja stara prowadzi samochód na trzech kołach.. Twoja stara ma produkcje wosku w uszach xD .Mar 3, 2021[Archiwum] Teksty "Twoja stara" Piaskownica.. Fajne?. Twoja stara jest tak gruba, że jest tak samo wysoka stojąc, jak i leżąc.. Wpizd 1656. twoja stara October 3, 2013 September 19, 2013 #teksty No Comments.twoja stara jest tak gruba, że urządza się na niej wyprawy wspinaczkoweMar 3, 2021Twój Stary Teksty..

Twoja stara to "Ivona".

Dla tych, którzy lubią To jebnij gwiazdki.. 6 days agoTwoja stara jest tak gruba, że Thanos musiał pstrykać 2 razy.. Twoja stara jest taka stara, że wisi Mojżeszowi pięć zeta.. Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.. 5.Twoja stara wychodzi wieczorami na dach i tańczy z gwiazdami 6.Twoja stara jest taka gruba że jak skacze ludzie mówią ze to duch iż przenika (w .Twoja stara jest tak gruba, że jak staje na wadze, to widzi swój numer telefonu.. Twoja stara nakleja znaczki na maile.Twoja Stara Nowe Teksty.. Twoja stara jest tak głupia, że chodzi z.Wyślij teksty, foty!. Twoja stara jest tak gruba, że zrobiłeś jej zdjęcie w zeszłe święta i ciągle jeszcze się drukuje.. Twoja stara ma zablokowane konto na fotce.. Twoja stara je przez szybe.Twoja stara przykleja znaczki na e-mail Twoja stara gra pajęczyne w spidermanie Twoja stara ogląda powtórki totolotka Twoja stara jest tak gruba, że w kinie dostaje zniżke grupową.. Ostatnio przeglądający 0 użytkowników.. Twoja stara to antykwariat.Twoja stara jest tak gruba, że jak staje na wadze, to widzi swój numer telefonu 56.. Fajne?. Twoja tak gruba, że zakłada pasek bumerangiem.. Twoja stara jest tak stara, że wisi Mojżeszowi pięć zeta.Jan 20, 2022Twoja stara jest tak gruba, że maluje paznokcie u lakiernika..

Twoja stara świeci w ciemnościach.

To jebnij gwiazdki.. Twoja stara jest tak gruba, że odwiedziła piekło skacząc na bangee.. Odpisz.. Twoja stara jest tak gruba, że maluje paznokcie u lakiernika.. Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty": Podgląd: Teksty.. Twoja stara jest tak gruba, że jak wchodzi do wanny, to nie ma miejsca na wodę.. Twoja stara jest tak gruba, że kiedy pojawi się promocja, wali do sklepu drzwiami i oknami.Twoja stara jest tak gruba, ze jak podskoczy to utknie w powietrzu.. "Twoja stara robi wjazd bezdomnym na chate" Odpowiedział(a): killme, 19 kwietnia 2009, 15:40.. Twoja stara ma tak żółte zeby, że jak idzie na pasach, to kierowcy myślą, że jest żółte.. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia.. Wpizd 1470. twoja stara August 2, 2013 July 27, 2013 #teksty No Comments.Twoja stara jest tak gruba, że jak idzie do kina, to dostaje zniżkę grupową.. To jebnij gwiazdki.. Fajne?. Misiu_Zdzisiu123.. Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy .Twoja stara jest tak gruba, że jak staje na wadze, to widzi swój numer telefonu.. Na pewno kazdy z Was zna choć jeden tekst typu: "Twoja stara.". Jakie najlepsze znacie?. 2.Twoja stara jest taka gruba że spada z łożka po obu stronach.. Pytanie zadał(a) SmileyLady, 19 kwietnia 2009, 14:59..

Twoja stara gra w warcaby na cheatach.

/ piąta rano budzik / matka gra na domofonie / twój stary rowerzysta / grochówka w bidonie /.. To jebnij gwiazdki.. Wiara w człowieka jak słaba muzyka rap.Twój Stary Home Facebook from ój stary jest tak głupi, że idzie do kina z pilotem.. Twoja stara jest tak głupia, że chodzi z pilotem do kina.. Twoja stara jest tak wielka, że wokół niej krąży mniejsza stara.. Twoja stara jest tak gruba, że zgniecie wszystko Twoja stara szuka marihuany w sklepie z przyprawami Twoja stara trzepie krzesło na trzepaku Twoja stara NIE lubi placków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt